Our partners

palubky prkna drevo kladno

CompleteService.cz

Hodinový manžel nabízí kompletní spektrum řemeslných prací pro domácnosti i firmy. Objednání hodinového manžela je pro Vás zárukou pečlivého a osobního přístupu ke každé, i té nejmenší zakázce. Hodinový manžel provede veškeré drobné i větší práce na Vašem rodinném domě, bytě i chatě. Umí různé typy prací: údržbářské, malířské, zednické, instalatérské, zahradnické, zámečnické. Všichni naši manželé jsou kvalifikovaní, milý a spolehlivý a jsou připraveni Vám pomoci. Hodinový manžel disponuje potřebným technickým vybavením nezbytným k tomu, aby byly práce, jež si objednáte, zvládnuty v co nejkratším možném termínu.

Topcleaning

Něco se Vám v domácnosti náhle pokazí. Potřebujete vymalovat, ale máte čas jen o víkendu, co nyní? Obraťte se na naši službu hodinového manžela. Náš manžel Vám například: opraví kapající kohoutek, vymění zásuvky, opraví popraskanou zeď, poseká trávu, vymění zámek u dveří, vyčistí odpady. Hodinový manžel také za svoji odvedenou práci ručí, je pečlivý a vždy po sobě uklidí, takže nemusíte po jeho odchodu trávit čas uklízením, tak jak tomu bohužel ještě stále bývá u „běžných“ řemeslníků. Věnujte se raději svým dětem, relaxaci či odpočinku a práci kolem Vašeho domu, chaty nebo chalupy nechte na nás.

úklid praha

Mít doma zručného muže je k nezaplacení. Co však dělat, postrádá-li naše domácnost šikovnou mužskou ruku, nebo zrovna náš muž je v práci, či odjel na služební cestu a my ženy naléhavě potřebujeme pomoci? Máme pro Vás řešení, hodinový manžel Vám pomůže s různými pracemi typu: obkladačské práce malířské práce, natěračské práce, zámečnické práce, zahradnické práce, instalatérské práce, truhlářské práce. Každý hodinový manžel je vybaven kompletní sadou veškerého potřebného nářadí. Tak už se dále nezatěžujte nad drobnými opravami a objednejte si našeho manžela na hodinu!