Čištění koberců levně a kvalitně

← zpět na články

Využijte našich profesionálních služebčištění koberců Praha a sedaček. Vyzkoušejte spolupráci s profesionály v oblasti úklidu a šetřete svůj čas i peníze.

Neváhejte a objednejte si u nás profesionální čištění koberců, pří využití profesionálních služeb získáte nejen záruky, že koberec nepoškodíme, ale především daleko vyšší kvalitu čištění než svépomocí, především díky dlouholetým zkušenostem v oboru a profesionálním pomůckám. Jsme tu pro Vás 24 hodin denně, čistíme i o víkendech.K čištěnípoužíváme vysoce výkonné profesionální stroje zaručující vysoký sací výkon. Přesně takový, jaký je potřeba pro dokonalé odstranění všech nečistot.Stroje, které používáme, pracují na bázi extrakčního čištění koberců, což je metoda, kdy je voda s čistícím médiem pod tlakem vháněna do textilu a následně i s nečistotami vysávána, v případě většího znečištění je na povrch před čištěním nanesena dodatečná vrstva čisticího prostředku.Používaná chemie zajišťuje šetrnost k povrchům a nejlepší možný výsledek. Tato metoda čištění koberců zaručuje výborný výsledek i při velkém znečištění, jedná se o maximálně bezpečnou metodu, která nezatěžuje koberec, ale naopak oživuje jeho barvy a zvedá vlákna na jejich původní délku, takže výsledkem je vzhled nového koberce. Po čištění je ovšem třeba nechat koberec cca 3 hodiny vyschnout, doba schnutí závisí na podmínkách v místnosti.

Objednejte si naše služby již dnes! Čistíme v kancelářích i domácnostech, jsme schopni vyčistit nové i starožitné koberce i zátěžové koberce ve frekventovaných prostorech. Provádíme generální, stavební i pravidelné úklidy. Kontaktujte nás a vyzkoušejte kvalitu práce a služeb profesionální úklidové firmy.

nabídka

další články

kontakt