Nabídka

Palivové dřevo

palubky prkna drevo kladno

Také my podobně jako jiné firmy opracovávající dřevěný materiál máme pro své zákazníky i další nabídku – palivové dřevo. Ne všechno, s čím pracujeme, nutně dostane podobupalubekOSB desekfošen nebo střešních latí, a tak můžeme svým zákazníkům poskytovat i dřevo na zátop.

Dřevo je tradiční zátopový materiál a mnozí jej používají raději než průmyslově vyráběné brikety nebo dokonce plyn či elektřinu. Palivové dřevo je zajisté krok vpřed, krok k ekologii a šetrnosti vůči naší planetě, která odlehčení v jakémkoli směru nutně potřebuje.

Veškeré palivové dřevo nabízíme z materiálů, z kterých běžně vyrábíme námi nabízený sortiment (palubky, krovy, hoblovaná prkna aj.). Máte-li o palivové dřevo zájem, volejte a pište nám, rádi svým klientům obstaráme takové palivové dřevo, které si přejí, samozřejmě též v požadovaném množství a odpovídající kvalitě.

Emailovou adresu peceny@elkompp.cz i telefonní číslo +420 312 240 360 můžete používat i v těch případech, kdy na naši firmu máte nějaký dotaz, otázku či Vás jenom zajímá něco z oblasti palivového dřeva.

Nákupem palivového dřeva u naší firmy si ušetříte práci s vlastnoručním kácením stromů a jejich následným zpracováváním, nemluvě o shánění povolení k takové činnosti. S námi máte zajištěno teplo i pohodlí pouhým kontaktováním naší firmy ELKOM P.P. s.r.o.

Potřebujete pomoci s výběrem zboží? Nebo si přejete udělat cenovou nabídku?

napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.