Nabídka

Kovovýroba z oceli a nerezu

palubky prkna drevo kladno

Když zrovna vyjde volná chvíle a my nepracujeme se dřevem, vyrábíme podle objednávek našich zákazníků klasická i ozdobná zábradlíplotyvratabránybezpečnostní mříže a ocelové konstrukce – zkrátka vše, co se vejde do kolonky kovovýroba.

Pokud si zákazníci přejí, opatřujeme naše výrobky z kovovýroby i žárovým zinkováním nebo ochranným nátěrem. Opět zde platí pravidlo, že se snažíme vyslyšet každé přání klienta a vykonat pro jeho naplnění naprosté maximum.

Zabýváme se v rámci kovovýroby také projektováním, výrobou a montáží telekomunikačních stožárů a plošin, i v této oblasti je tedy možné oslovit právě naší firmu.

A aby toho nebylo málo, závěrem nutno zmínit, že kromě kovovýroby pro naše zákazníky zajišťujeme také elektroinstalace, měření a regulace, opravárenské svařování hliníků a litin, elektrické zabezpečení objektů nebo montáže elektrických přípojek do 22 kV !

vyrábíme

Pokud si budete přát, opatříme naše výrobky rovnou také ochranným nátěrem nebo třeba žárovým zinkováním.

Máme bohaté profesní zkušenosti a využíváme vlastní solidně vybavené dílny. Jen tak vám můžeme zaručit maximální kvalitu našich kovovýrobků, na kterou se můžete kdykoli spolehnout.

kontaktujte nás

Ceny kovovýroby se odvíjí od použitých materiálů a náročnosti zakázky. Proto nemáme jednotný ceník, ale pro každého z našich klientů připravujeme cenovou kalkulaci individuálně. Kontaktujte nás a my vám přesně řekneme, jaké služby a za jaké ceny vám můžeme nabídnout.