Nabídka

Co nabízíme

Domů  ›  Co nabízíme

palubky prkna drevo kladno

Uvítáme veškeré Vaše dotazy, náměty a připomínky, jsme připraveni pohotově odpovídat na to, co naše zákazníky zajímá či trápí. Vytváříme tak pole pro zpětnou vazbu, která nejen, že nám udělá obrázek o tom, kde se dají naše služby ještě zlepšit, ale konečné zlepšení se dotkne i Vás, zákazníků.

Díky zkušenostem našich zaměstnanců a modernímu vybavení firmy jsme připraveni rychle a efektivně zpracovat každou zakázku, kterou od zákazníků obdržíme. Zabýváme se prodejem dřeva ve všech jeho podobách (palubkyhoblovaná prknaKVH hranolystřešní latě, …), dále kovovýrobou a elektroinstalacemi.

Chcete individuální nabídku?

prodej dřeva

Každý den naši zaměstnanci hlídají stav zásob a v neposlední řadě také jejich kvalitu. Takto organizovanou prací naše firma sleduje spokojenost zákazníků, kteří nemusí na své objednávky čekat zbytečně dlouho.

Dodáváme dřevo a řezivo ve standardních i individuálních rozměrech a vždy se snažíme vyhovět požadavkům klientů. Co je třeba uříznout delší, uřízneme delší a naopak. Kde je touha po impregnaci, tam impregnace do pár chvil bude. Na přání se také postaráme o dopravu zakoupených materiálů až na stavbu nebo k Vám domů, zkrátka na místo určení.

Kovovýroba a další naše služby

Když zrovna nepracujeme se dřevem, vyrábíme podle objednávek našich zákazníků klasická i ozdobná zábradlí, ploty, vrata, brány, bezpečnostní mříže a ocelové konstrukce. Pokud si budete přát, opatříme naše výrobky žárovým zinkováním nebo ochranným nátěrem.

Zabýváme se také projektováním, výrobou a montáží telekomunikačních stožárů a plošin.

Kromě kovovýroby zajišťujeme pro naše zákazníky také elektroinstalace, měření a regulace, opravárenské svařování hliníků a litin, elektrické zabezpečení objektů a montáže elektrických přípojek do 22 kV.

palubky prkna drevo kladno