Obkladové palubky

← zpět na články

Máme pro Vás připravený široký výběr palubek a dalších produktů. Naše výrobky jsou vyráběny z kvalitních materiálu, čímž jsme docílili obliby u mnoha našich klientů a zákazníků.

Obkladové palubky jsou hoblovaná prkna s perem a drážkou naproti. Jsou vysušená na 12% vlhkosti.

Obkladové palubky nabízíme v profilech: klasik – krátké pero, tatran – dlouhé pero, softline – dlouhé pero se zaobleným náběhem.

Obkladové palubky a jejich použití

Používají se na vnitřní obklady, (palubky o síle 12,5mm nebo 14mm) i na venkovní obklady (palubky o síle15mm, 16mm nebo 19mm.)

Dřevo pro obkladové palubky

Nečastější dřevinou pro výrobu obkladových palubek je smrk, borovice, modřín a ostatní dřeviny. Mezi ostatní dřeviny na výrobu palubek řadíme severský smrk, který pochází ze severských oblastí jako je Finsko, Švédsko, Lotyšsko, Estonsko a dalších podobné oblasti. Tyto palubky mají hustší letokruhy a menší suky. Námi prodávané palubky pochází většinou z Vysočiny. Dřevo pro saunové palubky má vyšší stupeň vysušení a nižší podíl smůly a tím jsou palubky vysoce kvalitní.

Dále se také zabýváme prodejem prken, dřev, OSB desek a dalších produktů.

Jsme velkoobchod i maloobchod a naším cílem je dodávat firmám, řemeslníkům i šikovným kutilům právě palubky, OSB desky, krovy, prkna další dřevo i řezivo, se kterým se Vám bude skvěle pracovat a které vás potěší svou vysokou jakostí.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se na Vaši návštěvu.

nabídka

další články

kontakt